Máte nemovitost k pronájmu a hledáte seriózního nájemce?

Zajišťujeme kompletní služby spojené s pronájmem bytů, rodinných domů i komerčních nemovitostí. Pomůžeme nemovitost pronajmout a najdeme Vám nájemce dle Vašich požadavků.

Úvodní schůzka

Na úvodní schůzku za Vámi můžeme přijet rovnou do předmětné nemovitosti. Zjistíme základní informace, zodpovíme případné dotazy, poradíme s přípravou na pronájem i s výší nájemného a zajistíme fotografie. Probereme i Vaše požadavky na nájemce, které plně respektujeme při organizaci prohlídek. Pokud nechcete ztrácet čas účastí na prohlídkách, převezmeme klíče a zorganizuje schůzku až s konkrétním zájemcem.

Prezentace

Zpracujeme fotodokumentaci a podklady a zajistíme prezentaci Vaší nemovitosti na všech nejnavštěvovanějších realitních vyhledávačích. Komunikujeme se zájemci a organizujeme prohlídky dle Vašich možností. O jednání se zájemci Vás informujeme.

Rezervace a příprava dokumentace

Pokud odsouhlasíte konkrétního zájemce, dohodneme s ním závaznou rezervaci pronájmu. Připravíme nájemní smlouvu a předávací protokol, které obdržíte v předstihu, abyste si dokumenty mohli v klidu prostudovat. Rádi zodpovíme případné dotazy. Po odsouhlasení smlouvy z obou stran zorganizujeme termín podpisu a předání nemovitosti

Dokončení obchodu

Připravíme k podpisu nájemní smlouvy i předávací protokoly. Sjednáme přesný termín podpisu i úhradu jistiny a první platby nájemného. Asistujeme při předání nemovitosti, případně převodu měřidel.

Tím však pro nás obchod nekončí. I po podpisu nájemní smlouvy se na nás můžete kdykoli obrátit.

Kontaktní formulář

Chcete se dozvědět více?
Vyplňte formulář a my Vás budeme kontaktovat.

*
*
*
email: phone: