Uvažujete o prodeji své nemovitosti v Praze či okolí?

Denně se na nás klienti obracejí se zájmem o koupi nového bydlení. Proto máme neustále velký zájem o nové nabídky nemovitostí.

Řekněte nám podrobněji o Vaší nemovitosti. Obratem se s Vámi spojíme a poradíme Vám nejvhodnější postup prodeje ve Vaší situaci.

Obraťte se na nás a prodejte rychle, výhodně a bez starostí.

Spolehlivě Vás provedeme celým procesem prodeje. Poradíme se stanovením prodejní ceny i přípravou nemovitosti na prodej. Zajistíme kvalitní prezentaci a bezproblémový a bezpečný průběh celého obchodu. Poradíme s daní z příjmu i daní z nemovitosti.

Úvodní schůzka

Prvním krokem je nezávazná schůzka, na které probereme postup, jakým bude celý prodej probíhat. Makléř získá základní informace a dokumentaci. Seznámí se s Vámi i s nemovitostí. Dohodneme přesné podmínky spolupráce, tak abychom dosáhli pro Vás nejlepšího řešení.

Příprava nemovitosti

Doporučíme, co je potřeba provést tak, aby se zájemci o koupi Vaší nemovitosti hned při vstupu cítili pohodlně a neodradily je drobné detaily. Spolupracujeme s odborníky na homestaging i profesionálním fotografem. Prověříme i právní stav nemovitosti a pomůžeme s řešením případných problémů.

Prezentace

Vypracujeme prezentaci, oslovíme zájemce z naší databáze, zájemce přímo v dané lokalitě a nabídneme nemovitost na významných realitních serverech. Zajistíme propagaci na sociálních sítích (Facebook). Zajistíme inzerci v lokalních realitních časopisech.

Profesionální jednání se zájemci

Denně komunikujeme se zájemci, organizujeme a realizujeme prohlídky, které přizpůsobíme Vašim časovým možnostem. Informujeme Vás o počtu zájemců i průběhu jednání s nimi.

Rezervace nemovitosti

Jako potvrzení skutečného zájmu o koupi připravíme rezervační dohodu a zajistíme rezervaci tak, abyste měli jistotu, že k prodeji skutečně dojde. Kupujícímu zároveň získá prostor na to, aby si připravil finance. V případě úhrady kupní ceny hypotečním úvěrem pomůžeme zajistit financování a dohlédneme na proces schvalování úvěru. Zajistíme a doručíme bance všechny podklady potřebné ke schválení úvěru.

Dokončení obchodu

Ve spolupráci s advokátní kanceláří připravíme potřebnou dokumentaci včetně smlouvy o úschově kupní ceny a zajistíme úschovu kupní ceny u advokáta, v případě zájmu zajistíme bankovní či notářskou úschovu. Vyřídíme jednání s katastrálním úřadem a sledujeme průběh řízení. Dodáme podklady pro uvolnění kupní ceny a zorganizujeme předání nemovitosti.

Předání nemovitosti

Pomůžeme při předání a případně i s převody měřidel. Připravíme předávací protokol a podklady pro správní firmu.

Kontaktní formulář

Chcete se dozvědět více?
Vyplňte formulář a my Vás budeme kontaktovat.

*
*
*
fname: fullname: lname: