Kariéra

Hledáme do našeho týmu lidi, kteří se nebojí pracovat, láká je práce v realitách a rádi se učí nové věci. Nemusíte mít dva tituly z vysoké školy, 10 let praxe ani bohaté zkušenosti. Stačí, pokud jste aktivní, spolehliví a dokážete se nadchnout pro věc - nemovitosti a naše klienty.

Koho hledáme?  

Realitní makléř by měl být rozený obchodník, který dokáže s klienty navázat vztah a nebojí se denně zvednout několik telefonů.

Nezáleží nám tolik na vašem věku, zkušenostech a vzdělání. Důležité je pro nás nadšení, samostatnost, spolehlivost a selský rozum.

Hledáme muže i ženy, kteří doplní náš tým a budou schopni reprezentovat naši realitní kancelář tím nejlepším možným způsobem.

Pokud si navíc rozumíte s čísly, umíte řídit auto a rád/a poznáváte nové lidi, jste ideálním kandidátem.

Co nabízíme?

V naší realitní kanceláři najdete tým lidí, které práce opravdu baví. Pokud hledáte zázemí, kde můžete nasbírat zkušenosti, postupně se rozvíjet, najít spoustu přátel a zábavnou práci, Reality18  je pro vás ideální.

Na začátku vás pečlivě proškolíme, pokud nemáte zkušenosti, dáme vám k ruce kolegu. Naše zázemí, včetně praktického realitního systému, vám bude plně k dispozici.

Budete se neustále rozvíjet a vzdělávat nejen na poli realit, ale také financí, ekonomiky, osobního rozvoje nebo komunikace.

Pomozte nám najít lidem ideální bydlení.

Cítíte, že na to máte?

Rozhoďne nám napište! 

Kontaktní formulář

Chcete se dozvědět více?
Vyplňte formulář a my Vás budeme kontaktovat.

*
*
*
email: